[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
masina electrica tocat carne 500w mg10b
267,18 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
GF-2032
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
76.96 Lei x 4 rate |
Masina electrica tocat carne 500W MG10B, GF-2032
- Structura confera rezistenta;
- Inversor al sensului de rotatie - util la deblocare masinii de tocat;
- Inainte de utilizare carnea se curata, se indeparteaza pielea si oasele si se taie marunt - se introduce in gura de alimentare a masinii de tocat si se actioneaza butonul de pornire.
Masina electrica tocat carne 500W MG10B se livreaza ambalata individual si in numar de 6 buc pentru box-carton; greutatea este de 2.60 kg per buc.
Produsul contine:
• Structura
• Melc
• Site (2 dimensiuni - 5 mm, 7 mm)
• Cutit
• Accesoriu carnati
• Inrerupator
| Brand | Micul Fermier |
| Actionare | Electrica |
| Capacitate productie | 1.2 kg/min |
| Clasa de izolatie | B |
| Comutator sens | Da |
| Culoare | Alb |
| Dimensiuni_2 | 38x24x20 |
| Frecventa (Hz) | 50 Hz |
| Greutata bruta | 2.95 kg |
| Greutate neta | 2.60 kg |
| Material constructie | Metal |
| Numar bucati/bax | 6 |
| Numar bucati/set | 1 |
| Putere CP | 0.67 CP |
| Putere KW/W | 0.5 kW |
| Temperatura de lucru | 5°C· 40°C |
| Tensiune | 230 V |
| Tip produs | Masina tocat carne electrica |
Manual de utilizare : GF-2032 Masina electrica tocat carne 500W MG10B.pdf
GF-2032
Fisa tehnica
- Numar bucati/set
- 1
- Material constructie
- Metal
- Dimensiuni_2
- 38x24x20
- Actionare
- Electrica
- Comutator sens
- Da
- Capacitate productie
- 1.2 kg/min
- Greutata bruta
- 2.95 kg
- Putere KW/W
- 0.5 kW
- Putere CP
- 0.67 CP
- Numar bucati/bax
- 6
- Clasa de izolație
- B
- Frecventa (Hz)
- 50 Hz
- Greutate netă
- 2.60 kg
- Tip Produs
- Masina tocat carne electrica
- Temperatura de lucru
- 5°C· 40°C
- brand
- Micul Fermier
- tensiune
- 230 V
Referinte specifice








