[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
masina tocat carne micul fermier 350w, capacitate 60kg/h, inox, 2 site incluse
682,85 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
GF-2214
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
181.09 Lei x 4 rate |
Masina tocat carne Micul Fermier 350W, capacitate 60kg/h, inox, 2 site incluse este conceputa exclusiv pentru prelucrarea alimentelor in cantitati mici obisnuite intr-o gospodarie si in vederea utiliziarii in locuintele private pentru tocarea carnii proaspete.
Accesorii incluse masina de tocat carne electrica 350W, 60kg/h, Micul Fermiier GF-2214
• Cutit transversal (cruce)
• Cutit circular 8mm
• Cutit circular 5mm
Avantaje masina de tocat carne electrica 350W, 60kg/h, Micul Fermiier GF-2214:
• extrem de practic si util;
• componentele individuale din otel inoxidabil, aluminiu si turnare din metal asigura durabilitatea masinii;
• curatare usoara.
| Brand | Micul Fermier |
| Capacitate productie | 60kg/h |
| Comutator de siguranta | Da |
| Culoare | Argintiu metalic |
| Dimensiune | 31x18x34cm |
| Dimensiuni palnie | 26cmx15cm |
| Frecventa (Hz) | 50 Hz |
| Greutata bruta | 11,5 kg |
| Greutate neta | 10,5 kg |
| Material corp | Carcasa SS din aluminiu cu jonctiuni din aluminiu |
| Material lame | Otel inox |
| Material palnie | Otel inoxidabil |
| Putere KW/W | 0,35 kW |
| Temperatura de lucru | 10˚C ÷ 30˚C |
| Tensiune | 220 ÷ 240V |
| Turatie maxima | 180 rpm |
Manual de utilizare : Masina de tocat GF-2214.pdf
Manual de utilizare : GF-2214 Masina de tocat carne.pdf
GF-2214
Fisa tehnica
- Putere KW/W
- 0,35 kW
- Greutata bruta
- 11,5 kg
- Dimensiuni palnie
- 26cmx15cm
- Capacitate productie
- 60kg/h
- Turatie maxima
- 180 rpm
- Material lame
- Otel inox
- Comutator de siguranta
- Da
- Material palnie
- Otel inoxidabil
- Frecventa (Hz)
- 50 Hz
- Culoare
- Argintiu metalic
- Greutate netă
- 10,5 kg
- Temperatura de lucru
- 10˚C ÷ 30˚C
- brand
- Micul Fermier
- tensiune
- 220 ÷ 240V
- dimensiune
- 31x18x34cm
- Material corp
- Carcasa SS din aluminiu cu jonctiuni din aluminiu
Referinte specifice










