1.551,73 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Accesorii CLBS-CK80 004661439
| Cod ETI | 004661439 |
| Descriere | CLBS-CK80 |
| Denumire clasă | Accesorii |
| Funcție | Changeover conversion kit (16-80A) |
| Utilizare cu | CLBS 16-80 |
| Tarif vamal | 39269097 |
| logis_net_width | 105 mm |
| logis_net_height | 44 mm |
| logis_net_depth | 30 mm |
| Cantitate | 42 |
| Greutate | 3.108 kg |
| Cantitate. transport | 2520 |
| Logistic_Tarif vamal | 39269097 |
| Logistic_logis_net_width | 105 mm |
| Logistic_logis_net_height | 44 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 30 mm |
004661439
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004661439
- Descriere
- CLBS-CK80
- Cantitate. transport
- 2520
- Logistic_Tarif vamal
- 39269097
- logis_net_width
- 105 mm
- logis_net_height
- 44 mm
- logis_net_depth
- 30 mm
- Logistic_logis_net_width
- 105 mm
- Logistic_logis_net_height
- 44 mm
- Logistic_logis_net_depth
- 30 mm
- Utilizare cu
- CLBS 16-80
- Weight
- 3.108 kg
- Denumire clasă
- Accesorii
- Funcție
- Changeover conversion kit (16-80A)
- Tarif vamal
- 39269097
- Cantitate
- 42
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
2.072,63 lei
197,57 lei
2.825,71 lei
110,11 lei
5.891,61 lei












