[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Adaptor montaj CES-AD-RT1 004646614
| Cod ETI | 004646614 |
| Descriere | CES-AD-RT1 |
| Denumire clasă | Adaptor montaj |
| Accesorii funcționale | Set montaj releu sprasarcină pe șinăTH35 |
| Utilizare cu | CES-RT1 |
| Tarif vamal | 85364900 |
| logis_net_width | 45 mm |
| logis_net_height | 88 mm |
| Cantitate | 32 |
| Greutate | 5.2 kg |
| Cantitate. transport | 2208 |
| Logistic_Tarif vamal | 85364900 |
| Logistic_logis_net_width | 45 mm |
| Logistic_logis_net_height | 88 mm |
004646614
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004646614
- Descriere
- CES-AD-RT1
- Cantitate. transport
- 2208
- Logistic_Tarif vamal
- 85364900
- logis_net_width
- 45 mm
- logis_net_height
- 88 mm
- Logistic_logis_net_width
- 45 mm
- Logistic_logis_net_height
- 88 mm
- Utilizare cu
- CES-RT1
- Accesorii funcționale
- Set montaj releu sprasarcină pe șinăTH35
- Weight
- 5.2 kg
- Denumire clasă
- Adaptor montaj
- Tarif vamal
- 85364900
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 32
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
296,66 lei
29,15 lei












