86,70 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
adaptor stvd02 pvd01 6a 002243018
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 0.52 kg |
| Cantitate | 200 |
| Denumire clasă | Adaptor |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 002243018 |
| Descriere | STVD02 PVD01 6A |
| Greutatea produsului | 0.003 kg |
| Cantitate. transport | 4800 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.003 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Utilizare cu | Separator pentru siguranțe fuzibile STV D02 |
| Tip accesorii | Adaptor |
| Accesorii grup de produse | Separatoare verticale pentru siguranțe fuzibile STV D02 |
002243018
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 002243018
- Descriere
- STVD02 PVD01 6A
- Greutatea produsului
- 0.003 kg
- Cantitate. transport
- 4800
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.003 kg
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Utilizare cu
- Separator pentru siguranțe fuzibile STV D02
- Tip accesorii
- Adaptor
- Accesorii grup de produse
- Separatoare verticale pentru siguranțe fuzibile STV D02
- Weight
- 0.52 kg
- Denumire clasă
- Adaptor
- Tarif vamal
- 85389099
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 200
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
175,87 lei














