    HPAMPA120
    Stoc depozit, Se expediaza in 1 zile
    Cantitate
    Grabeste-te ! Doar : 3 Bucati Ramasebucati
    • Livrare prin curierLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
    • Retur in 14 zileRetur in 14 zile(pentru persoane fizice)
    • Garantie 24 LuniGarantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
    Credit module tbi bank 3.4.2
    279.52 Lei x 4 rate
    Amplificatorul de mixare HPA MPA120 este un instrument puternic și versatil conceput pentru sistemele Public Address și instalațiile de linie de 100 V.
    Oferind o putere de ieșire de 120 W RMS, acest amplificator este capabil să gestioneze cu ușurință o varietate de scenarii de instalare, datorită ieșirilor sale principale de 4 ohmi, 70 V și 100 V.
    Playerul său USB/Bluetooth integrat adaugă un  confort suplimentar, permițând muzică sau streaming audio direct de pe dispozitivele USB sau prin Bluetooth, în timp ce intrarea AUX pe mini-jack de 3,5 mm oferă o opțiune suplimentară pentru conectarea dispozitivelor audio portabile.
    Raspuns in frecventa: 80 Hz - 17 kHz
    THD: <1% 1 kHz
    Dimensiuni: 270 x 60 x 190 mm
    Greutate: 3,3 kg
    Consum de energie: 165 W max.