[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
aparat de legat via cu acumulator 4.2v 2.0ah g01
658,94 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
GF-2600
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
175.10 Lei x 4 rate |
Aparat de legat via cu acumulator 4.2V 2.0AH G01, Micul Fermier GF-2600
Este utilizat pentru legat diferite feluri de plante de araci, pentru legat vita de vie, tomate, ardei, castraveti si altele. De asemenea se poate utiliza pentru legat puietii de tutori pentru dirijare.
Avantaje:
Utilizare pe scara larga;
Usor de operat ;
Latime reglabila;
Fabricat din otel inoxidabil
Mareste eficienta si viteza fata de legatul manual. Se utilizeaza cu o singura mana.
Aparatul de legat via cu acumulator 4.2V 2.0AH G01, Micul Fermier GF-2600 este potrivit pentru orice tip de legare, in special pentru podgorii.
Acesta elimina efortul depus in timpul legarii manuale a vitei de vie, permite o munca usoara, confortabila si precisa, dar mai ales productiva.
Continut colet:
Manual;
Acumulator;
Cablu pentru incarcare;
Rola banda legare - 2 buc;
Echipament;
Recipient ungere cu ulei (nu conține ulei - se achizitioneaza separat).
| Brand | Micul Fermier |
| Acumulator | 4.2V, 2.0AH |
| Capacitate de legare | 45 mm |
| Consum material pe legatura | 145 mm |
| Dimensiune rola banda | diametru rola-83mm; lungime rola-90m |
| Dimensiuni | 41.7x30.2x9.5 cm (cutie plastic) |
| Greutate bruta | 2.5 kg |
| Greutate neta | 2.3 kg |
| Grosime banda | 0.4 mm |
| Latime banda | 2 mm |
| Nivel de zgomot | LwA-70dB; LpA-80dB |
| Numar bucati/bax | 6 |
| Numar de legaturi pe rola | 600 |
| Putere KW/W | 5W |
| Timp de lucru | 6000 legaturi cu un acumulator incarcat complet |
| Tip banda | banda hartie cu insertie metalica |
| Tip motor | Electric, fara perii |
| Viteza legare | 2 secunde |
Manual de utilizare : GF-2600 Aparat de legat via cu acumulator 4.2V 2_rev 1.pdf
GF-2600
Fisa tehnica
- Timp de lucru
- 6000 legaturi cu un acumulator incarcat complet
- Viteza legare
- 2 secunde
- Tip banda
- banda hartie cu insertie metalica
- Numar de legaturi pe rola
- 600
- Latime banda
- 2 mm
- Grosime banda
- 0.4 mm
- Dimensiune rola banda
- diametru rola-83mm; lungime rola-90m
- Consum material pe legatura
- 145 mm
- Capacitate de legare
- 45 mm
- Putere KW/W
- 5W
- Numar bucati/bax
- 6
- Acumulator
- 4.2V, 2.0AH
- Greutate netă
- 2.3 kg
- Dimensiuni
- 41.7x30.2x9.5 cm (cutie plastic)
- brand
- Micul Fermier
- nivel de zgomot
- LwA-70dB; LpA-80dB
- greutate bruta
- 2.5 kg
Referinte specifice












