[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Produse- categorii
- Electrice
- Auto & Accesorii
- Scule si Unelte
- Casa Gradina
- Decoratiuni
- Jucarii
- Cadouri Barbati
- Fotovoltaice
- Contacteaza-ne
Best in offer
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Produse- categorii
- Electrice
- Auto & Accesorii
- Scule si Unelte
- Casa Gradina
- Decoratiuni
- Jucarii
- Cadouri Barbati
- Fotovoltaice
- Contacteaza-ne
banda picurare ph16mm, 3l/h, 10cm, 200m/rola
89,33 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
GF-2593
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Banda picurare Φ16mm, 3L/H, 10cm, 200m/rola, Micul Fermierm GF-2593
| Brand | Micul Fermier |
| Culoare | Negru |
| Debit maxim | 3 l/h |
| Diametru | 16 mm |
| Distanta dintre picuratori | 10 cm |
| Grosime tub | 0.16 mm |
| Lungime rola | 200 m |
| Material | Polietilena |
| Presiune de lucru recomandata | 0.75 - 1 bar |
| Presiune maxima de lucru | 1.2 bar |
| Tip produs | Banda picurare |
GF-2593
Fisa tehnica
- Debit maxim
- 3 l/h
- Distanta dintre picuratori
- 10 cm
- Presiune de lucru recomandata
- 0.75 - 1 bar
- Grosime tub
- 0.16 mm
- Diametru
- 16 mm
- Material
- Polietilena
- Culoare
- Negru
- Tip Produs
- Banda picurare
- Lungime rolă
- 200 m
- brand
- Micul Fermier
- Presiune maximă de lucru
- 1.2 bar
Referinte specifice


