[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
108,55 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002921154
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
37.21 Lei x 4 rate |
bara izolata skn0029/10 3p 002921154
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 2.97 kg |
| tip | Tip SKN |
| Cantitate | 10 |
| Denumire clasă | Bară izolata |
| Funcție | Section rails |
| Tarif vamal | 85369040 |
| Cod ETI | 002921154 |
| Descriere | SKN0029/10 3P |
| Greutatea produsului | 0.3 kg |
| Cantitate. transport | 20000 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.3 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85369040 |
| Utilizare cu | ETIMAT 1N,KZS 1M |
| Tip accesorii | Sina de sectiune |
| Număr de faze | 3 |
002921154
75 Produse
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 002921154
- Descriere
- SKN0029/10 3P
- Greutatea produsului
- 0.3 kg
- Cantitate. transport
- 20000
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.3 kg
- Logistic_Tarif vamal
- 85369040
- Utilizare cu
- ETIMAT 1N,KZS 1M
- Tip accesorii
- Sina de sectiune
- Număr de faze
- 3
- Weight
- 2.97 kg
- Denumire clasă
- Bară izolata
- Funcție
- Section rails
- Tarif vamal
- 85369040
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 10
- tip
- Tip SKN
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
7,91 lei
1.578,52 lei
191,42 lei















