[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
117,91 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002921156
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
39.56 Lei x 4 rate |
bara izolata skn0034/10 3p 002921156
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 3.83 kg |
| numar de poli | 4 |
| tip | Tip SKN |
| Curent nominal (A) | 63 |
| Cantitate | 10 |
| Denumire clasă | Bară izolata |
| Funcție | Section rails |
| Tipul voltajului | AC |
| Tarif vamal | 85369040 |
| Cod ETI | 002921156 |
| Descriere | SKN0034/10 3P |
| Secțiune transversală nominală | 10 |
| Greutatea produsului | 0.038 kg |
| Cantitate. transport | 18370 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.038 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85369040 |
| Utilizare cu | EFI-P4+10xETIMAT 1N, SV 440+KZS 1M |
| Tensiune nominală AC (V) | 400 |
| Tip accesorii | Sina de sectiune |
| Lungimea in module | 14 |
| Număr de faze | 3 |
002921156
45 Produse
Fisa tehnica
- Descriere
- SKN0034/10 3P
- Număr de faze
- 3
- Lungimea in module
- 14
- Tip accesorii
- Sina de sectiune
- Tensiune nominală AC (V)
- 400 V
- Utilizare cu
- EFI-P4+10xETIMAT 1N, SV 440+KZS 1M
- Logistic_Tarif vamal
- 85369040
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.038 kg
- Cantitate. transport
- 18370
- Greutatea produsului
- 0.038 kg
- Secțiune transversală nominală
- 10
- Cod ETI
- 002921156
- Weight
- 3.83 kg
- Tarif vamal
- 85369040
- Tipul voltajului
- AC
- Funcție
- Section rails
- Denumire clasă
- Bară izolata
- Curent nominal (A)
- 63 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 10
- numar de poli
- 4
- tip
- Tip SKN
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
20,38 lei
161,93 lei
29,15 lei
413,52 lei
64,84 lei











