261,59 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
bara terminala nbs-zb 100-250af 3p 004673251
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 1.686 kg |
| Cantitate | 60 |
| Inaltime (mm) | 95 mm |
| Denumire clasă | Bară terminală |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 004673251 |
| Descriere | NBS-ZB 100-250AF 3P |
| Cantitate. transport | 3600 |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Utilizare cu | NBS 100-250AF |
| Adâncime (mm) | 152 mm |
| qty | 10 pcs |
| volume | 1.444 dm3 |
| Accesorii funcționale | Copper bars ZB 3p |
004673251
84 Produse
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004673251
- Descriere
- NBS-ZB 100-250AF 3P
- Cantitate. transport
- 3600
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Utilizare cu
- NBS 100-250AF
- Adâncime (mm)
- 152 mm
- qty
- 10 pcs
- volume
- 1.444 dm3
- Accesorii funcționale
- Copper bars ZB 3p
- Weight
- 1.686 kg
- Denumire clasă
- Bară terminală
- Tarif vamal
- 85389099
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 60
- Inaltime (mm)
- 95 mm
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
32,29 lei
2.825,71 lei
547,13 lei











