168,13 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Barieră de protecție PR PT 00-1 004941330
| Cod ETI | 004941330 |
| Descriere | PR PT 00-1 |
| Denumire clasă | Barieră de protecție |
| Tensiune nominală AC (V) | 690 |
| Greutatea produsului | 0.016 kg |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cantitate | 920 |
| Greutate | 15.45 kg |
| Cantitate. transport | 16560 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.016 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
004941330
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004941330
- Descriere
- PR PT 00-1
- Greutatea produsului
- 0.016 kg
- Cantitate. transport
- 16560
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.016 kg
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Tensiune nominală AC (V)
- 690 V
- Weight
- 15.45 kg
- Denumire clasă
- Barieră de protecție
- Tarif vamal
- 85389099
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 920
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
171,23 lei
86,70 lei
















