[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
baterie monocomanda pipa mobila 226mm negru
350,45 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
GF-2247
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
97.82 Lei x 4 rate |
Baterie monocomanda, pipa mobila, 226mm, neagra, Ecostone GF-2247Caracteristici principale:•Conexiune si instalare usoara;•Design elegant;•Reglarea debitului de apa;•Cartus ceramica.Continut colet bateria de bucatarie, monocomanda, pipa mobila, 226mm, neagra, Ecostone GF-2247Baterie Ecostone: 1 buc.Furtunuri flexibile: 2 buc.Set de elemente de fixare: 1 buc.Instructiuni de utilizare.
| Brand | Ecostone |
| Culoare | Neagra |
| Finisaj | Mat |
| Inaltime baterie | 150 mm |
| Inaltime pipa | 115 mm |
| Lungime pipa | 226 mm |
| Material | Alama imbracata in compozit granit |
| Presiune maxima de lucru | 5 bari |
| Presiune minima de lucru | 0.5 bari |
| Presiune recomandata de lucru | 3 bari |
| Temperatura maxima de functionare | 70˚C |
| Tip comanda | Monocomanda |
| Tip montare | Chiuveta |
| Tip pipa | Pivotanta |
| Tip produs | Baterii bucatarie |
| Utilizare | Bucatarie |
Manual de utilizare : Baterie monocomanda teava mobila 226mm.pdf
GF-2247
Fisa tehnica
- Inaltime baterie
- 150 mm
- Inaltime pipa
- 115 mm
- Lungime pipa
- 226 mm
- Presiune minima de lucru
- 0.5 bari
- Presiune recomandata de lucru
- 3 bari
- Temperatura maxima de functionare
- 70˚C
- Tip comanda
- Monocomanda
- Tip pipa
- Pivotanta
- Finisaj
- mat
- Material
- Alama imbracata in compozit granit
- Culoare
- neagră
- Utilizare
- Bucatarie
- Tip Produs
- Baterii bucatarie
- Tip Montare
- Chiuveta
- brand
- Ecostone
- Presiune maximă de lucru
- 5 bari
Referinte specifice




