413,52 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Bază ERB4-M 002473015
| Cod ETI | 002473015 |
| Descriere | ERB4-M |
| Denumire clasă | Bază |
| Accesorii funcționale | Socluri plug-in |
| Utilizare cu | ERM4 |
| Categorie | Socluri si accesorii pentru ERM |
| Greutatea produsului | 0.074 kg |
| Tarif vamal | 85364900 |
| logis_net_width | 27 mm |
| logis_net_height | 80 mm |
| logis_net_depth | 82 mm |
| Cantitate | 80 |
| Greutate | 6.2 kg |
| Cantitate. transport | 2880 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.074 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85364900 |
| Logistic_logis_net_width | 27 mm |
| Logistic_logis_net_height | 80 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 82 mm |
002473015
Fisa tehnica
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.074 kg
- Accesorii funcționale
- Socluri plug-in
- Utilizare cu
- ERM4
- Logistic_logis_net_depth
- 82 mm
- Logistic_logis_net_height
- 80 mm
- Logistic_logis_net_width
- 27 mm
- logis_net_depth
- 82 mm
- logis_net_height
- 80 mm
- logis_net_width
- 27 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85364900
- Cantitate. transport
- 2880
- Greutatea produsului
- 0.074 kg
- Descriere
- ERB4-M
- Cod ETI
- 002473015
- Weight
- 6.2 kg
- Tarif vamal
- 85364900
- Denumire clasă
- Bază
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 80
- categorie
- Socluri si accesorii pentru ERM
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
2.434,29 lei
1.806,23 lei
503,97 lei
14.056,42 lei
48,02 lei
1.766,04 lei












