[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Bază ERB4-T 002473014
| Cod ETI | 002473014 |
| Descriere | ERB4-T |
| Denumire clasă | Bază |
| Accesorii funcționale | Socluri plug-in |
| Utilizare cu | ERM4 |
| Categorie | Socluri si accesorii pentru ERM |
| Greutatea produsului | 0.064 kg |
| Tarif vamal | 85364900 |
| logis_net_width | 27 mm |
| logis_net_height | 76 mm |
| logis_net_depth | 80 mm |
| Cantitate | 100 |
| Greutate | 6.56 kg |
| Cantitate. transport | 12600 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.064 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85364900 |
| Logistic_logis_net_width | 27 mm |
| Logistic_logis_net_height | 76 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 80 mm |
002473014
Fisa tehnica
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.064 kg
- Accesorii funcționale
- Socluri plug-in
- Utilizare cu
- ERM4
- Logistic_logis_net_depth
- 80 mm
- Logistic_logis_net_height
- 76 mm
- Logistic_logis_net_width
- 27 mm
- logis_net_depth
- 80 mm
- logis_net_height
- 76 mm
- logis_net_width
- 27 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85364900
- Cantitate. transport
- 12600
- Greutatea produsului
- 0.064 kg
- Descriere
- ERB4-T
- Cod ETI
- 002473014
- Weight
- 6.56 kg
- Tarif vamal
- 85364900
- Denumire clasă
- Bază
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 100
- categorie
- Socluri si accesorii pentru ERM
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
97,62 lei
398,51 lei
10,66 lei















