33,87 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
40,16 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002221030
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
baza sigurante d01 e14 16a v 3p 002221030
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 8.8 kg |
| Dimensiuni | E14 |
| numar de poli | 3 |
| tip | Fără capac de protecție |
| Curent nominal (A) | 25 |
| Cantitate | 50 |
| Tip montaj | Base plate mounting |
| marime | D01 |
| Denumire clasă | Bază siguranțe |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 002221030 |
| Descriere | D01 E14 16A V 3p |
| Greutatea produsului | 0.168 kg |
| Cantitate. transport | 3250 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.168 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| logis_net_width | 81 mm |
| logis_net_height | 53 mm |
| logis_net_depth | 40 mm |
| Logistic_logis_net_width | 81 mm |
| Logistic_logis_net_height | 53 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 40 mm |
| Tensiune nominală AC (V) | 400 |
| Tensiune nominală DC (V) | 400 |
| Grup de produse | soclu siguranță-JT |
002221030
Fisa tehnica
- Greutatea produsului
- 0.168 kg
- Grup de produse
- soclu siguranță-JT
- Tensiune nominală DC (V)
- 400
- Tensiune nominală AC (V)
- 400 V
- Logistic_logis_net_depth
- 40 mm
- Logistic_logis_net_height
- 53 mm
- Logistic_logis_net_width
- 81 mm
- logis_net_depth
- 40 mm
- logis_net_height
- 53 mm
- logis_net_width
- 81 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.168 kg
- Cantitate. transport
- 3250
- Descriere
- D01 E14 16A V 3p
- Cod ETI
- 002221030
- Weight
- 8.8 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Denumire clasă
- Bază siguranțe
- Curent nominal (A)
- 25 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 50
- Tip montaj
- Base plate mounting
- Dimensiuni
- E14
- numar de poli
- 3
- tip
- Fără capac de protecție
- marime
- D01
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
219,08 lei
7,02 lei














