[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
27,58 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002323010
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
baza sigurante diii e33 63a ezv 1p 002323010
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 13.5 kg |
| Dimensiuni | E33 |
| numar de poli | 1 |
| tip | EZV |
| Curent nominal (A) | 63 |
| Cantitate | 90 |
| Tip montaj | Base plate mounting |
| marime | DII |
| Denumire clasă | Bază siguranțe |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 002323010 |
| Descriere | DIII E33 63A EZV 1p |
| Greutatea produsului | 0.145 kg |
| Cantitate. transport | 2160 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.145 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| logis_net_width | 46 mm |
| logis_net_height | 80 mm |
| logis_net_depth | 56 mm |
| Logistic_logis_net_width | 46 mm |
| Logistic_logis_net_height | 80 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 56 mm |
| Tensiune nominală AC (V) | 500 |
| Conectare | M5 |
002323010
Fisa tehnica
- Descriere
- DIII E33 63A EZV 1p
- Conectare
- M5
- Tensiune nominală AC (V)
- 500 V
- Logistic_logis_net_depth
- 56 mm
- Logistic_logis_net_height
- 80 mm
- Logistic_logis_net_width
- 46 mm
- logis_net_depth
- 56 mm
- logis_net_height
- 80 mm
- logis_net_width
- 46 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.145 kg
- Cantitate. transport
- 2160
- Greutatea produsului
- 0.145 kg
- Cod ETI
- 002323010
- Weight
- 13.5 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Denumire clasă
- Bază siguranțe
- Curent nominal (A)
- 63 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 90
- Tip montaj
- Base plate mounting
- Dimensiuni
- E33
- numar de poli
- 1
- tip
- EZV
- marime
- DII
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
132,51 lei













