53,92 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
63,28 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002560213
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Bază siguranțe EFH 14 DC 2p LED 002560213
| Cod ETI | 002560213 |
| Descriere | EFH 14 DC 2p LED |
| Denumire clasă | Bază siguranțe |
| Curent nominal (A) | 50 |
| Număr de poli | 2 |
| Utilizare cu | Siguranțe CH gPV |
| Mărime | 14x51 |
| Tensiune nominală DC (V) | 1000 |
| Indicator | LED |
| Aplicație | Instalatie fotovoltaica |
| Certificat UL | E356295 |
| Grup de produse | soclu siguranță-JT |
| Categorie de utilizare | DC-20B |
| Conectare | 1,5 - 35mm2 |
| Montare | 35mm DIN rail |
| Grup Catalog | LV-Separator cu fuzibil |
| Temperatura ambientala (°C) | -5 + 40°C |
| Tip montaj | TH 35 |
| Standarde | IEC 60947-1, IEC 60947-3, UL4248-1, UL4248-19 |
| Greutatea produsului | 0.208 kg |
| Tarif vamal | 85389099 |
| logis_net_width | 54 mm |
| logis_net_height | 94 mm |
| logis_net_depth | 76 mm |
| Cantitate | 48 |
| Greutate | 11.068 kg |
| Cantitate. transport | 1152 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.208 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Logistic_logis_net_width | 54 mm |
| Logistic_logis_net_height | 94 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 76 mm |
002560213
6 Produse
Fisa tehnica
- Categorie de utilizare
- DC-20B
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- logis_net_width
- 54 mm
- logis_net_height
- 94 mm
- logis_net_depth
- 76 mm
- Logistic_logis_net_width
- 54 mm
- Logistic_logis_net_height
- 94 mm
- Logistic_logis_net_depth
- 76 mm
- Utilizare cu
- Siguranțe CH gPV
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.208 kg
- Conectare
- 1,5 - 35mm2
- Tensiune nominală DC (V)
- 1000
- Indicator
- LED
- Grup de produse
- soclu siguranță-JT
- Grup Catalog
- LV-Separator cu fuzibil
- Temperatura ambientala (°C)
- -5 + 40°C
- Certificat UL
- E356295
- Cantitate. transport
- 1152
- Greutatea produsului
- 0.208 kg
- Standarde
- IEC 60947-1, IEC 60947-3, UL4248-1, UL4248-19
- Descriere
- EFH 14 DC 2p LED
- Cod ETI
- 002560213
- Weight
- 11.068 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Denumire clasă
- Bază siguranțe
- Curent nominal (A)
- 50 A
- Culoare carcasa
- alb
- Aplicatie
- Instalatie fotovoltaica
- Cantitate
- 48
- Tip montaj
- TH 35
- Montare
- 35mm DIN rail
- numar de poli
- 2
- marime
- 14x51
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
305,80 lei















