[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Bază siguranțe NVPP00/0 004941501
| Cod ETI | 004941501 |
| Descriere | * NVPP00/0 |
| Denumire clasă | Bază siguranțe |
| Greutatea produsului | 0.14 kg |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cantitate | 111 |
| Greutate | 17.094 kg |
| Cantitate. transport | 2220 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.14 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
004941501
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004941501
- Descriere
- * NVPP00/0
- Greutatea produsului
- 0.14 kg
- Cantitate. transport
- 2220
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.14 kg
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Weight
- 17.094 kg
- Denumire clasă
- Bază siguranțe
- Tarif vamal
- 85389099
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 111
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
24,43 lei
57,04 lei













