[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
betoniera 180l 1000w hcm650
1.871,27 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
AZ-EC005
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
478.81 Lei x 4 rate |
Betoniera electrica, cu o putere de 1000 W si un volum de 180L.
Transmisia puterii motorului la tambur este realizata cu ajutorul uneltelor de metal si coroanei dintate in jurul circumferintei tamburului, care asigura fiabilitate si durabilitate.
Paletele de amestecare sunt configurate in mod optim pentru amestecarea perfecta.
Carcasa metalica este stabila si puternica, echilibrata cu roti pentru o manevrare usoara.
Motorul, cablajul si controalele sunt protejate impotriva stropilor de apa si beton sau mortar intr-o carcasa construita inteligent.
| Brand | Almaz |
| Clasa izolatie | II |
| Diametru gura incarcare cuva | 380 mm |
| Frecventa | 50 Hz |
| Masa | 50kg |
| Material coroana | Fonta |
| Material cuva | Otel |
| Nivelul puterii sunetului LWA | 97dB(A) |
| Putere KW/W | 1000W / S6 30% |
| Tensiune | 220 - 240V |
| Tip produs | Betoniera |
| Tip protectie | IP44 |
| Tip transmisie | cu pinion |
| Turatie cuva | 28 rpm |
| Volum cuva | 180 l |
Manual de utilizare : AZ-EC003_ AZ-EC004_ AZ-EC005 Betoniera RO_.pdf
AZ-EC005
Fisa tehnica
- Clasa izolatie
- II
- Putere KW/W
- 1000W / S6 30%
- Nivelul puterii sunetului LWA
- 97dB(A)
- Tip transmisie
- cu pinion
- Diametru gura incarcare cuva
- 380 mm
- Material coroana
- Fonta
- Material cuva
- Otel
- Turatie cuva
- 28 rpm
- Volum cuva
- 180 l
- Masă
- 50kg
- Tip Produs
- Betoniera
- brand
- Almaz
- frecventa
- 50 Hz
- tensiune
- 220 - 240V
- tip protectie
- IP44
Referinte specifice





