64,84 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
66,40 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
001102441
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
bloc distributie edbj-4x25-4x25/b 001102441
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 30 kg |
| Curent nominal (A) | 100 |
| Cantitate | 240 |
| Tip montaj | TH 35 |
| Inaltime (mm) | 80,3 |
| Latime (mm) | 17,8 |
| Materialul corpului | PC/ABS |
| Denumire clasă | Bloc distribuție |
| Tarif vamal | 85369010 |
| Cod ETI | 001102441 |
| Descriere | EDBJ-4x25-4x25/B |
| Capacitatea de rupere (kA) | 10 |
| Tensiunea nominală(V) | 415 |
| Secțiune transversală nominală | 4x2,5-25mm2-4x2,5-25 mm2 |
| Greutatea produsului | 0.125 kg |
| Cantitate. transport | 4800 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.125 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85369010 |
| Adâncime (mm) | 50 |
| Temperatura de operare (°C) | -30°C - +80°C |
| Tensiune nominala de izolare (V) | 1000 |
| Număr de terminale | 8 |
| Materialul clemei | MO-58 |
001102441
70 Produse
Fisa tehnica
- Capacitatea de rupere (kA)
- 10
- Materialul clemei
- MO-58
- Număr de terminale
- 8
- Tensiune nominala de izolare (V)
- 1000
- Temperatura de operare (°C)
- -30°C - +80°C
- Adâncime (mm)
- 50
- Logistic_Tarif vamal
- 85369010
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.125 kg
- Cantitate. transport
- 4800
- Greutatea produsului
- 0.125 kg
- Secțiune transversală nominală
- 4x2,5-25mm2-4x2,5-25 mm2
- Tensiunea nominală(V)
- 415 V
- Descriere
- EDBJ-4x25-4x25/B
- Cod ETI
- 001102441
- Materialul corpului
- PC/ABS
- Weight
- 30 kg
- Tarif vamal
- 85369010
- Denumire clasă
- Bloc distribuție
- Curent nominal (A)
- 100 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 240
- Tip montaj
- TH 35
- Inaltime (mm)
- 80,3
- Latime (mm)
- 17,8
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
61,72 lei
828,41 lei
137,15 lei














