[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Bloc terminal ESC-GPA.150/FIX 003903213
| Cod ETI | 003903213 |
| Descriere | ESC-GPA.150/FIX |
| Denumire clasă | Bloc terminal |
| Montare | DIN rail (top hat rail) 35 mm, panel mount |
| Nivel | Singura |
| Tensiunea nominală(V) | 1000 |
| Tip | Blocuri terminale tip ES |
| Tensiunea nominala de rezistenta Uimp (kV) | 12 kV |
| Culoare | Grei |
| Secțiune transversală nominală | 150 |
| Curent maxim cu sectiunea transversala (mm2) | 309 |
| Curent maxim cu sectiunea maxima transversala (mm2) | none |
| Sectiunea transversala a conductorului (mm2) | 50 - 185 |
| Conexiune incrucisata | NO |
| Sectiune finala | NO |
| Greutatea produsului | 0.339 kg |
| Tarif vamal | 85369010 |
| logis_net_width | 31 mm |
| logis_net_height | 108 mm |
| logis_net_depth | 99 mm |
| Cantitate | 8 |
| Greutate | 2.72 kg |
| Cantitate. transport | 1872 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.339 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85369010 |
| Logistic_logis_net_width | 31 mm |
| Logistic_logis_net_height | 108 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 99 mm |
003903213
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 1872
- Sectiune finala
- NO
- Conexiune incrucisata
- NO
- Sectiunea transversala a conductorului (mm2)
- 50 - 185
- Curent maxim cu sectiunea maxima transversala (mm2)
- none
- Curent maxim cu sectiunea transversala (mm2)
- 309
- Nivel
- Singura
- Logistic_logis_net_depth
- 99 mm
- Logistic_logis_net_height
- 108 mm
- Logistic_logis_net_width
- 31 mm
- logis_net_depth
- 99 mm
- logis_net_height
- 108 mm
- logis_net_width
- 31 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85369010
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.339 kg
- Greutatea produsului
- 0.339 kg
- Secțiune transversală nominală
- 150
- Tensiunea nominala de rezistenta Uimp (kV)
- 12 kV
- Tensiunea nominală(V)
- 1000 V
- Descriere
- ESC-GPA.150/FIX
- Cod ETI
- 003903213
- Weight
- 2.72 kg
- Tarif vamal
- 85369010
- Denumire clasă
- Bloc terminal
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 8
- Culoare
- Grei
- Montare
- DIN rail (top hat rail) 35 mm, panel mount
- tip
- Blocuri terminale tip ES
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
570,94 lei
1.514,52 lei
1.193,05 lei
127,86 lei











