[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Bloc alimentare de la reţea de lab.,1 ieş.36V/3A MANSON NSP-3630
776,88 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
3
3
NSP-3630
Stoc epuizatBloc alimentare de la reţea de lab.,1 ieş.36V/3A MANSON
Livrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
204.65 Lei x 4 rate |
Blocuri de alimentare pentru laborator, în comutaţie, 36V/3A
| Tip alimentator | bloc de alimentare pt. laborator |
Caracteristici:
- comutare automată în modul de funcţionare cu stabilizare de tensiune sau curent
- citire simultană tensiune şi curent
- reglare tensiune continuă
- afişaj LCD iluminat, cu 2 rânduri
- indicator mod de lucru cu stabilizare tensiune sau curent
- protecţie la supratensiuni
- siguranţă scurtcircuitare
- protecţie termică
| Tip ecran | 2x LCD 4 cifre |
| Număr canale | 1 |
| Domeniu tensiuni de ieşire | 1...36 V |
| Rezoluţie tensiune ieşire | 0,001 V |
| Interval curent ieşire | 0...3 A |
| Rezoluţie curent ieşire | 0,01 A |
| Stabilizare tensiune | ≤50mV |
| Stabilizare curent | ≤20mA |
| Vibraţii şi zgomote pentru tensiune (reglabilă) | ≤5mVrms ≤30mVp-p |
| Frecvenţă comutare | 80 kHz |
| Coeficient putere | ≥0,68 |
| Eficienţă | 85% |
| Dimensiuni | 150 x 70 x 250 mm |
| Masă | 2 kg |
| Sursă de alimentare | 180...260 V, 90...130 V |
Clientii care au cumparat acest produs au mai cumparat si:
















