183,62 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
capac protectie pz ezn 25/3 002352003
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 6.1 kg |
| numar de poli | 3 |
| Cantitate | 120 |
| Denumire clasă | Capac protecție |
| Tarif vamal | 39269097 |
| Cod ETI | 002352003 |
| Descriere | PZ EZN 25/3 |
| Greutatea produsului | 0.048 kg |
| Cantitate. transport | 1920 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.048 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 39269097 |
| logis_net_width | 121 mm |
| logis_net_height | 80 mm |
| logis_net_depth | 24 mm |
| Logistic_logis_net_width | 121 mm |
| Logistic_logis_net_height | 80 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 24 mm |
| Utilizare cu | EZN, EZV |
| Tip accesorii | capac de protecție pentru socluri 3-poli |
| Accesorii grup de produse | Soclu siguranțe fuzibile D |
002352003
Fisa tehnica
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.048 kg
- Accesorii grup de produse
- Soclu siguranțe fuzibile D
- Tip accesorii
- capac de protecție pentru socluri 3-poli
- Utilizare cu
- EZN, EZV
- Logistic_logis_net_depth
- 24 mm
- Logistic_logis_net_height
- 80 mm
- Logistic_logis_net_width
- 121 mm
- logis_net_depth
- 24 mm
- logis_net_height
- 80 mm
- logis_net_width
- 121 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 39269097
- Cantitate. transport
- 1920
- Greutatea produsului
- 0.048 kg
- Descriere
- PZ EZN 25/3
- Cod ETI
- 002352003
- Weight
- 6.1 kg
- Tarif vamal
- 39269097
- Denumire clasă
- Capac protecție
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 120
- numar de poli
- 3
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
75,77 lei
183,62 lei
1.191,56 lei















