183,74 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
capac protectie pz ezn zp 25a 002352001
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 8.22 kg |
| numar de poli | 1 |
| Cantitate | 390 |
| Denumire clasă | Capac protecție |
| Tarif vamal | 39269097 |
| Cod ETI | 002352001 |
| Descriere | PZ EZN ZP 25A |
| Greutatea produsului | 0.021 kg |
| Cantitate. transport | 4680 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.021 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 39269097 |
| logis_net_width | 40 mm |
| logis_net_height | 80 mm |
| logis_net_depth | 24 mm |
| Logistic_logis_net_width | 40 mm |
| Logistic_logis_net_height | 80 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 24 mm |
| Utilizare cu | EZN, EZV |
| Tip accesorii | capac de protecție pentru socluri 1- pol |
| Accesorii grup de produse | Soclu siguranțe fuzibile D |
002352001
Fisa tehnica
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.021 kg
- Accesorii grup de produse
- Soclu siguranțe fuzibile D
- Tip accesorii
- capac de protecție pentru socluri 1- pol
- Utilizare cu
- EZN, EZV
- Logistic_logis_net_depth
- 24 mm
- Logistic_logis_net_height
- 80 mm
- Logistic_logis_net_width
- 40 mm
- logis_net_depth
- 24 mm
- logis_net_height
- 80 mm
- logis_net_width
- 40 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 39269097
- Cantitate. transport
- 4680
- Greutatea produsului
- 0.021 kg
- Descriere
- PZ EZN ZP 25A
- Cod ETI
- 002352001
- Weight
- 8.22 kg
- Tarif vamal
- 39269097
- Denumire clasă
- Capac protecție
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 390
- numar de poli
- 1
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
310,38 lei
51,17 lei













