2.522,10 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
44,88 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004661828
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Capac terminal FLBS-TS160 3P 004661828
| Cod ETI | 004661828 |
| Descriere | FLBS-TS160 3P |
| Denumire clasă | Capac terminal |
| Utilizare cu | Comutator de sarcină cu siguranțe fuzibile FLBS |
| Tarif vamal | 39269097 |
| logis_net_width | 107 mm |
| logis_net_height | 91 mm |
| logis_net_depth | 40 mm |
| Cantitate | 1 |
| Greutate | 0.043 kg |
| Cantitate. transport | 1500 |
| Logistic_Tarif vamal | 39269097 |
| Logistic_logis_net_width | 107 mm |
| Logistic_logis_net_height | 91 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 40 mm |
004661828
5 Produse
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004661828
- Descriere
- FLBS-TS160 3P
- Cantitate. transport
- 1500
- Logistic_Tarif vamal
- 39269097
- logis_net_width
- 107 mm
- logis_net_height
- 91 mm
- logis_net_depth
- 40 mm
- Logistic_logis_net_width
- 107 mm
- Logistic_logis_net_height
- 91 mm
- Logistic_logis_net_depth
- 40 mm
- Utilizare cu
- Comutator de sarcină cu siguranțe fuzibile FLBS
- Weight
- 0.043 kg
- Denumire clasă
- Capac terminal
- Tarif vamal
- 39269097
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
85,14 lei
615,59 lei














