[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
66,40 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004661500
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Capac terminal LBS-TS160 3P (CO) 004661500
| Cod ETI | 004661500 |
| Descriere | LBS-TS160 3P (CO) |
| Denumire clasă | Capac terminal |
| Utilizare cu | Comutator basculant de sarcinăLBS..CO |
| Grup Catalog | Accesorii pentru comutator basculant de sarcină LBS..CO |
| Tarif vamal | 39269097 |
| logis_net_width | 111 mm |
| logis_net_height | 74 mm |
| logis_net_depth | 5 mm |
| Cantitate | 20 |
| Greutate | 1.58 kg |
| Cantitate. transport | 2000 |
| Logistic_Tarif vamal | 39269097 |
| Logistic_logis_net_width | 111 mm |
| Logistic_logis_net_height | 74 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 5 mm |
004661500
18 Produse
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 39269097
- Grup Catalog
- Accesorii pentru comutator basculant de sarcină LBS..CO
- Utilizare cu
- Comutator basculant de sarcinăLBS..CO
- Logistic_logis_net_depth
- 5 mm
- Logistic_logis_net_height
- 74 mm
- Logistic_logis_net_width
- 111 mm
- logis_net_depth
- 5 mm
- logis_net_height
- 74 mm
- logis_net_width
- 111 mm
- Cantitate. transport
- 2000
- Descriere
- LBS-TS160 3P (CO)
- Cod ETI
- 004661500
- Weight
- 1.58 kg
- Tarif vamal
- 39269097
- Denumire clasă
- Capac terminal
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 20
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
260,07 lei
120,12 lei















