[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
71,09 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004661501
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Capac terminal LBS-TS250 3P (CO) 004661501
| Cod ETI | 004661501 |
| Descriere | LBS-TS250 3P (CO) |
| Denumire clasă | Capac terminal |
| Utilizare cu | Comutator basculant de sarcinăLBS..CO |
| Grup Catalog | Accesorii pentru comutator basculant de sarcină LBS..CO |
| Tarif vamal | 39269097 |
| logis_net_width | 153 mm |
| logis_net_height | 94 mm |
| logis_net_depth | 5 mm |
| Cantitate | 10 |
| Greutate | 1.21 kg |
| Cantitate. transport | 1600 |
| Logistic_Tarif vamal | 39269097 |
| Logistic_logis_net_width | 153 mm |
| Logistic_logis_net_height | 94 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 5 mm |
004661501
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 39269097
- Grup Catalog
- Accesorii pentru comutator basculant de sarcină LBS..CO
- Utilizare cu
- Comutator basculant de sarcinăLBS..CO
- Logistic_logis_net_depth
- 5 mm
- Logistic_logis_net_height
- 94 mm
- Logistic_logis_net_width
- 153 mm
- logis_net_depth
- 5 mm
- logis_net_height
- 94 mm
- logis_net_width
- 153 mm
- Cantitate. transport
- 1600
- Descriere
- LBS-TS250 3P (CO)
- Cod ETI
- 004661501
- Weight
- 1.21 kg
- Tarif vamal
- 39269097
- Denumire clasă
- Capac terminal
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 10
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
141,80 lei
38,59 lei
111,67 lei
270,74 lei












