[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Capac terminal SC25 002464072
| Cod ETI | 002464072 |
| Descriere | SC25 |
| Denumire clasă | Capac terminal |
| Accesorii funcționale | Înveliș sigilare AC/DC |
| Utilizare cu | Contactor modular |
| Greutatea produsului | 0.015 kg |
| Tarif vamal | 85362010 |
| Cantitate | 2 |
| Greutate | 0.03 kg |
| Cantitate. transport | 36000 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.015 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85362010 |
002464072
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 002464072
- Descriere
- SC25
- Greutatea produsului
- 0.015 kg
- Cantitate. transport
- 36000
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.015 kg
- Logistic_Tarif vamal
- 85362010
- Utilizare cu
- Contactor modular
- Accesorii funcționale
- Înveliș sigilare AC/DC
- Weight
- 0.03 kg
- Denumire clasă
- Capac terminal
- Tarif vamal
- 85362010
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 2
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
116,35 lei
141,80 lei
177,42 lei
728,70 lei
1.953,57 lei














