728,70 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
261,59 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004773102
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
75.55 Lei x 4 rate |
Comutator camera CS 40 97 U 004773102
| Cod ETI | 004773102 |
| Descriere | CS 40 97 U |
| Denumire clasă | Comutator camera |
| Număr de poli | 2 |
| Curent termic Ith (A) | 40 |
| Curent nominal operational Ie AC-21 at 400V (A) | 40 |
| Tensiunea maxima de operare (V AC) | 480 |
| Montare | Panou |
| Tensiune nominala de izolare (V) | 690 |
| Tarif vamal | 85363030 |
| logis_net_width | 65 mm |
| logis_net_height | 65 mm |
| logis_net_depth | 33 mm |
| Cantitate | 30 |
| Greutate | 14.7 kg |
| Cantitate. transport | 1440 |
| Logistic_Tarif vamal | 85363030 |
| Logistic_logis_net_width | 65 mm |
| Logistic_logis_net_height | 65 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 33 mm |
004773102
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 85363030
- Curent nominal operational Ie AC-21 at 400V (A)
- 40
- Curent termic Ith (A)
- 40
- Tensiunea maxima de operare (V AC)
- 480
- Tensiune nominala de izolare (V)
- 690
- Logistic_logis_net_depth
- 33 mm
- Logistic_logis_net_height
- 65 mm
- Logistic_logis_net_width
- 65 mm
- logis_net_depth
- 33 mm
- logis_net_height
- 65 mm
- logis_net_width
- 65 mm
- Cantitate. transport
- 1440
- Descriere
- CS 40 97 U
- Cod ETI
- 004773102
- Weight
- 14.7 kg
- Tarif vamal
- 85363030
- Denumire clasă
- Comutator camera
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 30
- Montare
- Panou
- numar de poli
- 2
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
8.762,54 lei
2.819,76 lei
175,87 lei
77,33 lei
225,23 lei
















