[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
533,73 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
001692660
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
143.73 Lei x 4 rate |
Comutator cu siguranță HVL00 Telecom 1p M12 front FM 001692660
| Cod ETI | 001692660 |
| Descriere | *HVL00 Telecom 1p M12 front FM |
| Denumire clasă | Comutator cu siguranță |
| Mărime | NH00 |
| Curent nominal (A) | 800 |
| Număr de poli | 1 |
| Tensiune nominală AC (V) | Striker pin status indicator |
| Tensiune nominală DC (V) | 80 |
| Categorie de utilizare | DC-20B |
| Conectare | M12 |
| Montare | Screw-on |
| Indicator | Indicator de stare striker |
| Grup de produse | separator siguranță-JT |
| Tarif vamal | 85365080 |
| logis_net_width | 49 mm |
| logis_net_height | 239 mm |
| logis_net_depth | 87 mm |
| Cantitate | 2 |
| Greutate | 1.789 kg |
| Cantitate. transport | 1102 |
| Logistic_Tarif vamal | 85365080 |
| Logistic_logis_net_width | 49 mm |
| Logistic_logis_net_height | 239 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 87 mm |
001692660
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 85365080
- Grup de produse
- separator siguranță-JT
- Indicator
- Indicator de stare striker
- Tensiune nominală DC (V)
- 80
- Conectare
- M12
- Categorie de utilizare
- DC-20B
- Tensiune nominală AC (V)
- Striker pin status indicator
- Logistic_logis_net_depth
- 87 mm
- Logistic_logis_net_height
- 239 mm
- Logistic_logis_net_width
- 49 mm
- logis_net_depth
- 87 mm
- logis_net_height
- 239 mm
- logis_net_width
- 49 mm
- Cantitate. transport
- 1102
- Descriere
- *HVL00 Telecom 1p M12 front FM
- Cod ETI
- 001692660
- Weight
- 1.789 kg
- Tarif vamal
- 85365080
- Denumire clasă
- Comutator cu siguranță
- Curent nominal (A)
- 800 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 2
- Montare
- Screw-on
- numar de poli
- 1
- marime
- NH00
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
138,70 lei
168,13 lei
177,42 lei
413,52 lei














