[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
800,14 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
001692663
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
210.47 Lei x 4 rate |
Comutator cu siguranță HVL00 Telecom 1p M12 rear 001692663
| Cod ETI | 001692663 |
| Descriere | *HVL00 Telecom 1p M12 rear |
| Denumire clasă | Comutator cu siguranță |
| Mărime | NH00 |
| Curent nominal (A) | 800 |
| Număr de poli | 1 |
| Tensiune nominală DC (V) | 80 |
| Categorie de utilizare | DC-20B |
| Conectare | M12 |
| Montare | Screw-on |
| Grup de produse | separator siguranță-JT |
| Greutatea produsului | 1.5 kg |
| Tarif vamal | 85365080 |
| logis_net_width | 49 mm |
| logis_net_height | 239 mm |
| logis_net_depth | 87 mm |
| Cantitate | 1 |
| Greutate | 1.418 kg |
| Cantitate. transport | 533 |
| Logistic_Greutatea produsului | 1.5 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85365080 |
| Logistic_logis_net_width | 49 mm |
| Logistic_logis_net_height | 239 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 87 mm |
001692663
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 533
- Grup de produse
- separator siguranță-JT
- Tensiune nominală DC (V)
- 80
- Conectare
- M12
- Categorie de utilizare
- DC-20B
- Logistic_logis_net_depth
- 87 mm
- Logistic_logis_net_height
- 239 mm
- Logistic_logis_net_width
- 49 mm
- logis_net_depth
- 87 mm
- logis_net_height
- 239 mm
- logis_net_width
- 49 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85365080
- Logistic_Greutatea produsului
- 1.5 kg
- Greutatea produsului
- 1.5 kg
- Descriere
- *HVL00 Telecom 1p M12 rear
- Cod ETI
- 001692663
- Weight
- 1.418 kg
- Tarif vamal
- 85365080
- Denumire clasă
- Comutator cu siguranță
- Curent nominal (A)
- 800 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
- Montare
- Screw-on
- numar de poli
- 1
- marime
- NH00
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
19,71 lei
48,02 lei
1.638,05 lei
132,51 lei













