35,44 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
165,03 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
001690890
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
51.36 Lei x 4 rate |
Comutator cu siguranță KVL-00 1p M8-M8 001690890
| Cod ETI | 001690890 |
| Descriere | KVL-00 1p M8-M8 |
| Denumire clasă | Comutator cu siguranță |
| Mărime | NH00 |
| Curent nominal (A) | 160 |
| Număr de poli | 1 |
| Tensiune nominală AC (V) | 690 |
| Tensiune nominală DC (V) | 440 |
| Categorie de utilizare | AC-23B / DC-22B |
| Conectare | M8 |
| Montare | Screw-on |
| Grup de produse | Separator orizontal pentru siguranțe fuzibile |
| Tip | KVL |
| Greutatea produsului | 0.31 kg |
| Tarif vamal | 85363090 |
| Cantitate | 2 |
| Greutate | 0.62 kg |
| Cantitate. transport | 1000 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.31 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85363090 |
001690890
2 Produse
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 001690890
- Grup de produse
- Separator orizontal pentru siguranțe fuzibile
- Tensiune nominală DC (V)
- 440
- Conectare
- M8
- Categorie de utilizare
- AC-23B / DC-22B
- Tensiune nominală AC (V)
- 690 V
- Logistic_Tarif vamal
- 85363090
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.31 kg
- Cantitate. transport
- 1000
- Greutatea produsului
- 0.31 kg
- Descriere
- KVL-00 1p M8-M8
- Weight
- 0.62 kg
- Tarif vamal
- 85363090
- Denumire clasă
- Comutator cu siguranță
- Curent nominal (A)
- 160 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 2
- Montare
- Screw-on
- numar de poli
- 1
- tip
- KVL
- marime
- NH00
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
1.508,57 lei
880,50 lei












