91,38 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
30,72 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002423114
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Comutator integrat SV 163 1p 63A 002423114
| Cod ETI | 002423114 |
| Descriere | SV 163 1p 63A |
| Denumire clasă | Comutator integrat |
| Funcție | Comutatoare de sarcină |
| Curent nominal (A) | 63 |
| Greutatea produsului | 0.08 kg |
| Tarif vamal | 85365080 |
| logis_net_width | 18 mm |
| logis_net_height | 85 mm |
| logis_net_depth | 74 mm |
| Cantitate | 108 |
| Greutate | 10.1 kg |
| Cantitate. transport | 5616 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.08 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85365080 |
| Logistic_logis_net_width | 18 mm |
| Logistic_logis_net_height | 85 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 74 mm |
002423114
Fisa tehnica
- Greutatea produsului
- 0.08 kg
- Logistic_logis_net_depth
- 74 mm
- Logistic_logis_net_height
- 85 mm
- Logistic_logis_net_width
- 18 mm
- logis_net_depth
- 74 mm
- logis_net_height
- 85 mm
- logis_net_width
- 18 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85365080
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.08 kg
- Cantitate. transport
- 5616
- Descriere
- SV 163 1p 63A
- Cod ETI
- 002423114
- Weight
- 10.1 kg
- Tarif vamal
- 85365080
- Funcție
- Comutatoare de sarcină
- Denumire clasă
- Comutator integrat
- Curent nominal (A)
- 63 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 108
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
43,31 lei
2.072,63 lei
40,16 lei
32,29 lei

















