7,02 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Conexiuni de legare la pământ ESC-TEC.6/O 003903070
| Cod ETI | 003903070 |
| Descriere | ESC-TEC.6/O |
| Denumire clasă | Conexiuni de legare la pământ |
| Montare | Șină tip DIN 35 mm |
| Nivel | Singura |
| Tensiunea nominală(V) | none |
| Tip | Blocuri terminale tip ES |
| Tensiunea nominala de rezistenta Uimp (kV) | 8 kV |
| Culoare | Galben-verde |
| Secțiune transversală nominală | 6 |
| Curent maxim cu sectiunea transversala (mm2) | 41 |
| Curent maxim cu sectiunea maxima transversala (mm2) | none |
| Sectiunea transversala a conductorului (mm2) | 0.5 - 10 |
| Conexiune incrucisata | NO |
| Sectiune finala | NO |
| Greutatea produsului | 0.029 kg |
| Tarif vamal | 85369010 |
| logis_net_width | 8 mm |
| logis_net_height | 44 mm |
| logis_net_depth | 52 mm |
| Cantitate | 45 |
| Greutate | 1.4 kg |
| Cantitate. transport | 34290 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.029 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85369010 |
| Logistic_logis_net_width | 8 mm |
| Logistic_logis_net_height | 44 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 52 mm |
003903070
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 34290
- Sectiune finala
- NO
- Conexiune incrucisata
- NO
- Sectiunea transversala a conductorului (mm2)
- 0.5 - 10
- Curent maxim cu sectiunea maxima transversala (mm2)
- none
- Curent maxim cu sectiunea transversala (mm2)
- 41
- Nivel
- Singura
- Logistic_logis_net_depth
- 52 mm
- Logistic_logis_net_height
- 44 mm
- Logistic_logis_net_width
- 8 mm
- logis_net_depth
- 52 mm
- logis_net_height
- 44 mm
- logis_net_width
- 8 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85369010
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.029 kg
- Greutatea produsului
- 0.029 kg
- Secțiune transversală nominală
- 6
- Tensiunea nominala de rezistenta Uimp (kV)
- 8 kV
- Tensiunea nominală(V)
- none
- Descriere
- ESC-TEC.6/O
- Cod ETI
- 003903070
- Weight
- 1.4 kg
- Tarif vamal
- 85369010
- Denumire clasă
- Conexiuni de legare la pământ
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 45
- Culoare
- Galben-Verde
- Montare
- Șină tip DIN 35 mm
- tip
- Blocuri terminale tip ES
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
413,52 lei
151,09 lei
321,55 lei
114,79 lei















