38,59 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Contact de acoperire ZP PT 00-1 004129010
| Cod ETI | 004129010 |
| Descriere | ZP PT 00-1 |
| Denumire clasă | Contact de acoperire |
| Tensiune nominală AC (V) | 690 |
| Greutatea produsului | 0.033 kg |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cantitate | 90 |
| Greutate | 3.419 kg |
| Cantitate. transport | 810 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.033 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
004129010
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004129010
- Descriere
- ZP PT 00-1
- Greutatea produsului
- 0.033 kg
- Cantitate. transport
- 810
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.033 kg
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Tensiune nominală AC (V)
- 690 V
- Weight
- 3.419 kg
- Denumire clasă
- Contact de acoperire
- Tarif vamal
- 85389099
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 90
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
996,59 lei
2.434,29 lei
110,11 lei













