[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
44,88 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004645520
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Contacte auxiliare BCXMRLE 20 (2NO) 004645520
| Cod ETI | 004645520 |
| Descriere | BCXMRLE 20 (2NO) |
| Denumire clasă | Contacte auxiliare |
| Funcție | Accesorii |
| Accesorii funcționale | Blocuri auxiliare de contacte montate lateral |
| Utilizare cu | CAEM4, CEM9-CEM250 |
| Tarif vamal | 85365080 |
| logis_net_width | 10 mm |
| logis_net_height | 43 mm |
| logis_net_depth | 37 mm |
| Cantitate | 25 |
| Greutate | 1.325 kg |
| Cantitate. transport | 4000 |
| Logistic_Tarif vamal | 85365080 |
| Logistic_logis_net_width | 10 mm |
| Logistic_logis_net_height | 43 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 37 mm |
004645520
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 85365080
- Accesorii funcționale
- Blocuri auxiliare de contacte montate lateral
- Utilizare cu
- CAEM4, CEM9-CEM250
- Logistic_logis_net_depth
- 37 mm
- Logistic_logis_net_height
- 43 mm
- Logistic_logis_net_width
- 10 mm
- logis_net_depth
- 37 mm
- logis_net_height
- 43 mm
- logis_net_width
- 10 mm
- Cantitate. transport
- 4000
- Descriere
- BCXMRLE 20 (2NO)
- Cod ETI
- 004645520
- Weight
- 1.325 kg
- Tarif vamal
- 85365080
- Funcție
- Accesorii
- Denumire clasă
- Contacte auxiliare
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 25
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
114,79 lei
48,02 lei











