1.063,57 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Contacte auxiliare CLBS-PS11 004661425
| Cod ETI | 004661425 |
| Descriere | CLBS-PS11 |
| Denumire clasă | Contacte auxiliare |
| Funcție | Auxiliary contact NO+NC (3/4P 16-125A) |
| Utilizare cu | CLBS 16-125 |
| Tarif vamal | 85365007 |
| logis_net_width | 9 mm |
| logis_net_height | 67 mm |
| logis_net_depth | 64 mm |
| Cantitate | 52 |
| Greutate | 2.2 kg |
| Cantitate. transport | 41600 |
| Logistic_Tarif vamal | 85365007 |
| Logistic_logis_net_width | 9 mm |
| Logistic_logis_net_height | 67 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 64 mm |
004661425
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 41600
- Utilizare cu
- CLBS 16-125
- Logistic_logis_net_depth
- 64 mm
- Logistic_logis_net_height
- 67 mm
- Logistic_logis_net_width
- 9 mm
- logis_net_depth
- 64 mm
- logis_net_height
- 67 mm
- logis_net_width
- 9 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85365007
- Descriere
- CLBS-PS11
- Cod ETI
- 004661425
- Weight
- 2.2 kg
- Tarif vamal
- 85365007
- Funcție
- Auxiliary contact NO+NC (3/4P 16-125A)
- Denumire clasă
- Contacte auxiliare
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 52
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
103,87 lei
28,64 lei
143,35 lei
183,74 lei
2.581,63 lei















