[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Contacte auxiliare EFC4-11 004641541
| Cod ETI | 004641541 |
| Descriere | EFC4-11 |
| Denumire clasă | Contacte auxiliare |
| Accesorii funcționale | Blocuri auxiliare de contacte |
| Utilizare cu | contactor auxiliar și miniatură CEC0 4 poli |
| Tarif vamal | 85365080 |
| logis_net_width | 45 mm |
| logis_net_height | 30 mm |
| logis_net_depth | 26 mm |
| Cantitate | 1 |
| Greutate | 0.034 kg |
| Cantitate. transport | 24272 |
| Logistic_Tarif vamal | 85365080 |
| Logistic_logis_net_width | 45 mm |
| Logistic_logis_net_height | 30 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 26 mm |
004641541
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 85365080
- Accesorii funcționale
- Blocuri auxiliare de contacte
- Utilizare cu
- contactor auxiliar și miniatură CEC0 4 poli
- Logistic_logis_net_depth
- 26 mm
- Logistic_logis_net_height
- 30 mm
- Logistic_logis_net_width
- 45 mm
- logis_net_depth
- 26 mm
- logis_net_height
- 30 mm
- logis_net_width
- 45 mm
- Cantitate. transport
- 24272
- Descriere
- EFC4-11
- Cod ETI
- 004641541
- Weight
- 0.034 kg
- Tarif vamal
- 85365080
- Denumire clasă
- Contacte auxiliare
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
114,79 lei
75,77 lei
1.248,12 lei
333,65 lei















