[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Contacte auxiliare LBS-PS11 CO 004661585
| Cod ETI | 004661585 |
| Descriere | LBS-PS11 CO |
| Denumire clasă | Contacte auxiliare |
| Utilizare cu | Comutator basculant de sarcinăLBS..CO |
| Grup Catalog | Accesorii pentru comutator basculant de sarcină LBS..CO |
| Tarif vamal | 85365007 |
| logis_net_width | 46 mm |
| logis_net_height | 44 mm |
| logis_net_depth | 15 mm |
| Cantitate | 30 |
| Greutate | 0.75 kg |
| Cantitate. transport | 4200 |
| Logistic_Tarif vamal | 85365007 |
| Logistic_logis_net_width | 46 mm |
| Logistic_logis_net_height | 44 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 15 mm |
004661585
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 85365007
- Grup Catalog
- Accesorii pentru comutator basculant de sarcină LBS..CO
- Utilizare cu
- Comutator basculant de sarcinăLBS..CO
- Logistic_logis_net_depth
- 15 mm
- Logistic_logis_net_height
- 44 mm
- Logistic_logis_net_width
- 46 mm
- logis_net_depth
- 15 mm
- logis_net_height
- 44 mm
- logis_net_width
- 46 mm
- Cantitate. transport
- 4200
- Descriere
- LBS-PS11 CO
- Cod ETI
- 004661585
- Weight
- 0.75 kg
- Tarif vamal
- 85365007
- Denumire clasă
- Contacte auxiliare
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 30
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
111,67 lei
66,40 lei
135,60 lei













