596,24 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
96,06 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004642394
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Contactor auxiliar CECA0.04-230V-50/60Hz 004642394
| Cod ETI | 004642394 |
| Descriere | *CECA0.04-230V-50/60Hz |
| Denumire clasă | Contactor auxiliar |
| Tensiunea de control Uc (V AC) | 230V |
| Frecvență nominală (Hz) | 50/60HZ |
| Număr de contacte auxiliare NC | 4 |
| Funcție | Contacte auxiliare |
| Tarif vamal | 85364900 |
| logis_net_width | 45 mm |
| logis_net_height | 45 mm |
| logis_net_depth | 49 mm |
| Cantitate | 1 |
| Greutate | 0.194 kg |
| Cantitate. transport | 4000 |
| Logistic_Tarif vamal | 85364900 |
| Logistic_logis_net_width | 45 mm |
| Logistic_logis_net_height | 45 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 49 mm |
004642394
10 Produse
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 4000
- Tensiunea de control Uc (V AC)
- 230V
- Număr de contacte auxiliare NC
- 4
- Logistic_logis_net_depth
- 49 mm
- Logistic_logis_net_height
- 45 mm
- Logistic_logis_net_width
- 45 mm
- logis_net_depth
- 49 mm
- logis_net_height
- 45 mm
- logis_net_width
- 45 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85364900
- Descriere
- *CECA0.04-230V-50/60Hz
- Cod ETI
- 004642394
- Weight
- 0.194 kg
- Tarif vamal
- 85364900
- Funcție
- Contacte auxiliare
- Denumire clasă
- Contactor auxiliar
- Culoare carcasa
- alb
- Frecventa nominala (Hz)
- 50/60HZ
- Cantitate
- 1
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
257,02 lei














