[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
560,52 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004648140
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
150.44 Lei x 4 rate |
contactor capacitiv cem50cn.10-230v-50hz 004648140
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 1.32 kg |
| Cantitate | 1 |
| Denumire clasă | Contactor capacitiv |
| AC Tensiunea bobinei Uc (V) | 230 |
| Tarif vamal | 85364900 |
| Cod ETI | 004648140 |
| Descriere | CEM50CN.10-230V-50Hz |
| Cantitate. transport | 724 |
| Logistic_Tarif vamal | 85364900 |
| logis_net_width | 66 mm |
| logis_net_height | 185 mm |
| logis_net_depth | 158 mm |
| Logistic_logis_net_width | 66 mm |
| Logistic_logis_net_height | 185 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 158 mm |
| Număr de contacte auxiliare NO | 1 |
| Puterea operativă nominală (kVar) | 40 |
004648140
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 85364900
- Puterea operativă nominală (kVar)
- 40
- Număr de contacte auxiliare NO
- 1
- Logistic_logis_net_depth
- 158 mm
- Logistic_logis_net_height
- 185 mm
- Logistic_logis_net_width
- 66 mm
- logis_net_depth
- 158 mm
- logis_net_height
- 185 mm
- logis_net_width
- 66 mm
- Cantitate. transport
- 724
- Descriere
- CEM50CN.10-230V-50Hz
- Cod ETI
- 004648140
- Weight
- 1.32 kg
- Tarif vamal
- 85364900
- AC Tensiunea bobinei Uc (V)
- 230
- Denumire clasă
- Contactor capacitiv
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
Referinte specifice
Clientii care au cumparat acest produs au mai cumparat si:
8 alte produse in aceeasi categorie:
114,79 lei
48,02 lei
30,72 lei
26,00 lei
3,74 lei
185,28 lei
















