60,57 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Corp de Iluminat LED56S/840 IP65
184,50 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
EL0061167
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
56.24 Lei x 4 rate |
| Dimensiuni (mm) | 59x69x1501mm |
| Factor de protectie (IP) | IP66 |
| Flux luminos (lm) | 5600 lm |
| Frecventa nominala (Hz) | 50-60 |
| Indicele de redare a culorii (CRI) | 80 |
| Material carcasa | Policarbonat |
| Material reflector | Policarbonat |
| Temperatura mediului ambiant (grade C) | -20....+45 °C |
| Tensiune nominala (V) | 220-240 V |
EL0061167
Fisa tehnica
- Height
- 59 mm
- Dimensiuni (mm)
- 59x69x1501mm
- Factor de protectie (IP)
- IP66
- Flux luminos (lm)
- 5600 lm
- Frecventa nominala (Hz)
- 50-60
- Indicele de redare a culorii (CRI)
- 80
- Tensiune nominala (V)
- 220-240 V
- Temperatura mediului ambiant (grade C)
- -20....+45 °C
- Material reflector
- policarbonat
- Lungime
- 1501 mm
- Width
- 69 mm
- Material carcasă
- policarbonat
Referinte specifice
Nou
8 alte produse in aceeasi categorie:
39,97 lei
40,52 lei
182,70 lei












