[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
cotet (tarc) pasari, 3x10x2m, micul fermier
2.546,48 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
MF-TP1005-S001-G01
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
153.36 Lei x 24 rate |
Cotetul de pasari 3x10x2m, Micul Fermier este fabricat din otel galvanizat de inalta calitate, cu un acoperis din polietilena 100%, rezistent la apa si raze UV, oferind protectie impotriva soarelui, ploii, zapezii si altor conditii meteorologice nefavorabile. Peretii laterali din sarma ai cotetului ajuta la prevenirea neplacerilor sau a accidentelor, permitand in acelasi timp circulatia aerului. Poarta este echipata cu un sistem de blocare, pentru a va mentine animalele in siguranta sporita. Produsul este usor de asamblat.
| Brand | Micul Fermier |
| Culoare | Argintiu |
| Diametru si grosime cadru | φ25 ‐ 0.8mm |
| Dimensiuni | 3x10x2m |
| Greutate | 49, 19.2kg |
| Grosime plasa gard | 0.9 mm |
| Material | Otel galvanizat |
| Usa tarc | Da |
Manual de utilizare : MF-TP1005-S001-G01.pdf
MF-TP1005-S001-G01
Fisa tehnica
- Diametru si grosime cadru
- φ25 ‐ 0.8mm
- Grosime plasa gard
- 0.9 mm
- Usa tarc
- Da
- Weight
- 49, 19.2kg
- Material
- otel galvanizat
- Culoare
- Argintiu
- Dimensiuni
- 3x10x2m
- brand
- Micul Fermier
Referinte specifice









