[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
121,67 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002921276
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
40.50 Lei x 4 rate |
cu sina iz10/l1l2l3nl1/nl2/nl3/n 002921276
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 12.8 kg |
| tip | Tip pin |
| Cantitate | 10 |
| Denumire clasă | Cu șină |
| Funcție | Section rails |
| Tarif vamal | 85369095 |
| Cod ETI | 002921276 |
| Descriere | IZ10/L1L2L3NL1/NL2/NL3/N |
| Tensiunea nominală(V) | 500 |
| Greutatea produsului | 0.255 kg |
| Cantitate. transport | 540 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.255 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85369095 |
| Utilizare cu | EFI4+ETIMAT1N, KZS1M |
| Tip accesorii | Sina Cu |
002921276
30 Produse
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 002921276
- Descriere
- IZ10/L1L2L3NL1/NL2/NL3/N
- Tensiunea nominală(V)
- 500 V
- Greutatea produsului
- 0.255 kg
- Cantitate. transport
- 540
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.255 kg
- Logistic_Tarif vamal
- 85369095
- Utilizare cu
- EFI4+ETIMAT1N, KZS1M
- Tip accesorii
- Sina Cu
- Weight
- 12.8 kg
- Denumire clasă
- Cu șină
- Funcție
- Section rails
- Tarif vamal
- 85369095
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 10
- tip
- Tip pin
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
120,12 lei
75,77 lei
67,97 lei















