[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
240,60 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002921231
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
70.30 Lei x 4 rate |
cu sina iz16/3f/57 18mm 002921231
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 8,7kg(15,87Ibs)±3% |
| tip | Tip furcă |
| Cantitate | 10 |
| Denumire clasă | Cu șină |
| Funcție | Section rails |
| Tarif vamal | 85369095 |
| Cod ETI | 002921231 |
| Descriere | IZ16/3F/57 18mm |
| Greutatea produsului | 0.84 kg |
| Cantitate. transport | 800 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.84 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85369095 |
| Utilizare cu | ETIMAT P10 3P |
| Tip accesorii | Sina Cu |
002921231
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 002921231
- Descriere
- IZ16/3F/57 18mm
- Greutatea produsului
- 0.84 kg
- Cantitate. transport
- 800
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.84 kg
- Logistic_Tarif vamal
- 85369095
- Utilizare cu
- ETIMAT P10 3P
- Tip accesorii
- Sina Cu
- Weight
- 8,7kg(15,87Ibs)±3%
- Denumire clasă
- Cu șină
- Funcție
- Section rails
- Tarif vamal
- 85369095
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 10
- tip
- Tip furcă
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
4,08 lei












