51,17 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Denumire placă MER-PLATE 002473039
| Cod ETI | 002473039 |
| Descriere | MER-PLATE |
| Denumire clasă | Denumire placă |
| Accesorii funcționale | Punte de legatura |
| Utilizare cu | MERB-T & MERB-M |
| Categorie | Socluri si accesorii pentru MER2 |
| Greutatea produsului | 0.001 kg |
| Tarif vamal | 85364900 |
| Cantitate | 1000 |
| Greutate | 0.655 kg |
| Cantitate. transport | 36000 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.001 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85364900 |
002473039
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 002473039
- Descriere
- MER-PLATE
- Greutatea produsului
- 0.001 kg
- Cantitate. transport
- 36000
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.001 kg
- Logistic_Tarif vamal
- 85364900
- Utilizare cu
- MERB-T & MERB-M
- Accesorii funcționale
- Punte de legatura
- Weight
- 0.655 kg
- Denumire clasă
- Denumire placă
- Tarif vamal
- 85364900
- Cantitate
- 1000
- categorie
- Socluri si accesorii pentru MER2
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
44,88 lei
1.596,38 lei
791,21 lei
29,15 lei
2.054,77 lei












