[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Produse- categorii
- Electrice
- Auto & Accesorii
- Scule si Unelte
- Casa Gradina
- Decoratiuni
- Jucarii
- Cadouri Barbati
- Fotovoltaice
- Contacteaza-ne
Best in offer
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Produse- categorii
- Electrice
- Auto & Accesorii
- Scule si Unelte
- Casa Gradina
- Decoratiuni
- Jucarii
- Cadouri Barbati
- Fotovoltaice
- Contacteaza-ne
disc motocositoare 40t vidia 230 x 25.4 x 1mm
13,39 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
GF-2584
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Disc motocositoare 40T Vidia 230 x 25.4 x 1mm, Micul Fermier GF-2584
Avantaje:
Rezistenta crescuta datorita dintilor cu pastile vidia;
Este special realizat pentru taierea rapida a ierbii, a arbustilor si tufisurilor;
Este prevazut cu gauri de ventilatie pentru al mentine intr-o temperatura optima si a-i oferi o greutate potrivita folosirii cu motocoasele de umar.
| Brand | Micul Fermier |
| Diametru exterior | 230 mm |
| Diametru interior | 25.4 mm |
| Greutata bruta | 16 kg |
| Greutate neta | 15 kg |
| Numar de dinti | 40 |
| Numar de unitati per bax | 50 |
| Tip produs | Disc motocositoare |
GF-2584
Fisa tehnica
- Greutata bruta
- 16 kg
- Numar de unitati per bax
- 50
- Diametru interior
- 25.4 mm
- Numar de dinti
- 40
- Greutate netă
- 15 kg
- Tip Produs
- Disc motocositoare
- brand
- Micul Fermier
Referinte specifice





