898,36 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
209,86 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004671955
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
62.60 Lei x 4 rate |
disconector independent da2s 160-250af dc 24v 004671955
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 0.151 kg |
| Cantitate | 1 |
| Denumire clasă | Disconector independent |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 004671955 |
| Descriere | DA2S 160-250AF DC 24V |
| Cantitate. transport | 8000 |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Utilizare cu | EB2S 160 și 250 |
| Accesorii funcționale | Declanșator de la distanță DA2S DC 24V |
004671955
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004671955
- Descriere
- DA2S 160-250AF DC 24V
- Cantitate. transport
- 8000
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Utilizare cu
- EB2S 160 și 250
- Accesorii funcționale
- Declanșator de la distanță DA2S DC 24V
- Weight
- 0.151 kg
- Denumire clasă
- Disconector independent
- Tarif vamal
- 85389099
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
171,23 lei
111,67 lei
132,51 lei















