246,74 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
880,50 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004656800
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
230.61 Lei x 4 rate |
filtru de soc hfl 7/5 cu 004656800
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 7.5 kg |
| tip | cablu de cupru |
| Curent nominal (A) | 7,2 |
| Cantitate | 1 |
| Izolatie termica | F (155°C) |
| Denumire clasă | Filtru de șoc |
| Tarif vamal | 85049013 |
| Cod ETI | 004656800 |
| Descriere | HFL 7/5 Cu |
| Tensiunea nominală(V) | 400 |
| Cantitate. transport | 107 |
| Logistic_Tarif vamal | 85049013 |
| logis_net_width | 180 mm |
| logis_net_height | 170 mm |
| logis_net_depth | 80 mm |
| Logistic_logis_net_width | 180 mm |
| Logistic_logis_net_height | 170 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 80 mm |
| Putere reactivă (kVar) | 5 |
| Factor de filtrare | 0,07 |
| Inductanta (µH) | 7660 |
| Protectie termica (°C) NC contact | 90 |
004656800
1 Obiect
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 107
- Protectie termica (°C) NC contact
- 90
- Inductanta (µH)
- 7660
- Factor de filtrare
- 0,07
- Putere reactivă (kVar)
- 5
- Logistic_logis_net_depth
- 80 mm
- Logistic_logis_net_height
- 170 mm
- Logistic_logis_net_width
- 180 mm
- logis_net_depth
- 80 mm
- logis_net_height
- 170 mm
- logis_net_width
- 180 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85049013
- Tensiunea nominală(V)
- 400 V
- Descriere
- HFL 7/5 Cu
- Cod ETI
- 004656800
- Izolatie termica
- F (155°C)
- Weight
- 7.5 kg
- Tarif vamal
- 85049013
- Denumire clasă
- Filtru de șoc
- Curent nominal (A)
- 72 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
- tip
- cablu de cupru
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
113,23 lei
3.090,63 lei
83,57 lei















